Artykuł napisany przez 8:45 am Bieganie, Ćwiczenia

Recenzja Nike Winflo 11

Nike Winflo 11 Wprowadzenie

To już 11-ta odsłona modelu Winflo od Nike i mogę z całą stanowczością stwierdzić, że są one znacznie lepsze od 10-tek.

Można je znaleźć za 104,99 dolarów. Co jest kradzieżą za to, co otrzymujesz. Jest to niedrogi codzienny trener, który może być używany do prawie wszystkiego. Są podobne do słynnych Nike Pegasus, ale za ułamek ceny.

Jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię Nike. Od razu zauważysz responsywną amortyzację, która jest idealnie wyważona, aby zapewnić płynną jazdę. Pianka Cushlon 3.0 i pełnowymiarowa jednostka Nike Air w podeszwie środkowej zapewniają doskonały zwrot energii przy każdym kroku.

Ponadto mają ultra-wspierającą elastyczną opaskę na śródstopiu, która zabezpiecza stopę. Jednowarstwowa cholewka z siateczki zapewnia wygodę i maksymalną oddychalność.

Waży 8,9 uncji dla kobiet i 11,4 uncji dla mężczyzn. Jest nieco lżejszy niż Winflo 10s i ma 9,1 mm spadek od pięty do palców.

Nike staje się również coraz bardziej przyjazny dla środowiska, a Winflo 11 jest wykonany w co najmniej 20% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Nike Winflo 11 Pierwsze wrażenia

Testowałem Winflo 8, 9 i 10, więc w pewnym sensie wiedziałem, czego się spodziewać.

Powiem ci, że przeszły długą drogę od czasów 8-ek.

Otwierając pudełko po raz pierwszy od razu zauważyłem, jak kwadratowa była pięta. W poprzednich modelach pięta była bardziej zaokrąglona lub spiczasta. Była to miła niespodzianka, na którą przyjemnie było popatrzeć. Nadaje im to bardziej nowoczesny wygląd.

Kolejną rzeczą, na którą zwróciłem uwagę był ładny wygląd materiału cholewki. Nike wykonuje świetną robotę każdego roku ulepszając Winflo.

Sznurując je po raz pierwszy, od razu zauważyłem, jak miękko się w nich czułem. Język ma dodatkową wyściółkę, więc po ich zawiązaniu poczujesz wszechogarniający komfort

Moim pierwszym biegiem w nich było 5 km na bieżni. Po wyjęciu z pudełka i założeniu na stopy nie odczuwałem żadnego dyskomfortu.

Nie ma potrzeby okresu docierania. Zauważyłem o wiele więcej miejsca w obszarze palców.

Kolejnym obszarem, na który zwróciłem uwagę, była podeszwa środkowa. Wydawała się bardziej wyściełana, co można przypisać dodatkowej wkładce, która zapewnia nieco większy komfort.

Cholewka Nike Winflo 11

Cholewka wykonana jest z siateczki, która zapewnia stopie uczucie miękkości. Ta cholewka jest bardzo podobna do Winflo 10, ale ma nieco większą grubość, ale nadal jest bardzo oddychająca. Patrząc na nie, sprawiają wrażenie dobrze sytuowanych. Jak na niedrogie buty, ten model sprawdza się pod każdym względem.

Nike zapewnił Winflo więcej miejsca w przedniej części stopy i szerszą piętę. Jest to idealne rozwiązanie do całodziennego noszenia, zwłaszcza gdy stopy zaczynają nieco puchnąć.

Kolejnym dodatkiem, który jest kluczem do niesamowitej blokady Winflo, jest elastyczna opaska na śródstopiu. Utrzymuje stopę we właściwym miejscu.

Cofając się w kierunku zapiętka, zauważysz, jak ładnie jest on wyściełany i zabudowany. Zapewnia to świetne dopasowanie i nie doświadczyłem żadnych problemów ze ślizganiem się lub ocieraniem.

Wreszcie, język jest bardziej wyściełany w tym modelu niż w którymkolwiek z poprzednich. Tworzy to Wygodne dopasowanie, gdy sznurowadła są ciasno zamocowane na miejscu. Nie ma dodatkowego nacisku na górną część stopy.

Podeszwa Nike Winflo 11

Podeszwa Winflo jest zauważalnie gruba. Wynika to z jednostki Nike Air i pianki Cushlon 3.0, która biegnie wzdłuż buta.

Jest przyjemnie responsywna i zapewnia zrównoważony bieg / chód. Powiem, że kiedy zacząłem biegać powyżej 5 mil, zauważyłem, że wydawały się po prostu bla.

Nic nie sprawia, że dają mi więcej energii na tych dłuższych dystansach, jak Nike Pegasus czy Asics Gel Kayano. Oba te buty zapewniają wygodę, stabilność i szybkość reakcji przez wiele kilometrów.

Nike Winflo 11 to neutralny but treningowy, który nie jest przeznaczony dla osób potrzebujących dodatkowej stabilności. Może poradzić sobie z łagodnymi pronatorami, ale dostępne są inne buty stabilizujące, które najlepiej pasują do osób o takiej potrzebie.

Podeszwa zewnętrzna jest gumowa i ma waflowy wzór. Jej przyczepność na wszystkich rodzajach terenu jest doskonała.

Testowałem je na drodze, żwirze, murawie i trawie i nie miałem żadnych problemów z poślizgiem. Używałem ich przez ponad 50 mil, a podeszwa zewnętrzna nie wykazała żadnego zużycia.

Nike Winflo 11 Wnioski

Nike Winflo 11 to świetny wybór dla tych, którzy szukają wygodnego buta do codziennego treningu.

Jest to but o wielu twarzach, który może służyć jako but do biegania na krótkich dystansach, sesjach treningowych na siłowni lub po prostu do codziennych spraw.

Jeśli szukasz wysokiej jakości butów, które mogą być używane codziennie, i mam na myśli, że możesz je nosić przez CAŁY DZIEŃ, bez żadnych problemów? W takim razie nie szukaj dalej i kup sobie parę Winflosów, a na pewno się nie zawiedziesz.

(Visited 3 times, 1 visits today)
Close