Artykuł napisany przez 5:02 pm Depresja, Zdrowie psychiczne

4 zmieniające życie prawdy o wszechświecie

Co najbardziej fascynuje Cię we wszechświecie? Słońce, księżyc czy fantastyczna droga mleczna. Cóż, kwant wszechświata jest poza tym. Jeśli zacznę opowiadać o magii wszechświata, mogę nie być w stanie zrobić tego w najlepszy możliwy sposób. Ale znowu, zainwestowałem ponad 30 lat mojego życia w uświadomienie sobie niezliczonych prawd dziejących się we wszechświecie w każdej następnej minucie. Jedną rzeczą, którą wiem na pewno, jest to, że wszystko we wszechświecie jest albo związane z nauką, albo z duchowością. Uwielbiam uczyć się o interakcji nauki i duchowości, zwłaszcza z fizyką kwantową. Moja pasja do fizyki kwantowej pomogła mi uświadomić sobie koncepcję świadomości wszechświata. Z moich niezliczonych obserwacji, oto cztery zmieniające życie prawdy o wszechświecie, które cię zafascynują.

Jak wizualizuję wszechświat?

Nic w tym wszechświecie nie może zainspirować nas bardziej niż sam wszechświat. Wszystko jest wypełnione cudami i zjawiskami, które mogą wprawić każdego w zdumienie. Każdy z tych punktów jest poparty nauką, a dokładniej fizyką kwantową. Przeczytaj, jak te cztery fakty mogą pomóc ci lepiej zrozumieć siebie.

  1. Wszechświat to nic innego jak taniec energii i wibracji.

Jak mogłeś przeczytać w podręczniku do fizyki, wszystko składa się z materii. Wierzę jednak, że materia jest iluzją i że wszystko składa się z energii. W rzeczywistości zgadzam się z Einsteinem i twierdzę, że masa i energia to dwie różne manifestacje tego samego pierwiastka. A jeśli jest to materia, to z pewnością ulega transformacji. Weźmy za przykład wodę. Woda, jako materia, ciągle zmienia swój stan. I to właśnie definiuje energię. Energia również nie może zostać stworzona ani zniszczona, ale ciągle zmienia swój stan. Podobnie jak ja, kiedy już nawiążesz połączenie z wszechświatem, możesz zobaczyć tańczące atomy. Nawet ty możesz dostroić się do jego wibracji i uczestniczyć w jego twórczym tańcu.

  1. Wszechświat niesie ze sobą nieskończone możliwości.

Wszechświat jest królestwem potencjału i prawdopodobieństwa, a nie sztywnych granic. Współczuję ludziom, którzy myślą, że są ograniczeni. Zamiast popadać w samozadowolenie po osiągnięciu celu, dlaczego nie dążyć do utrzymania ekscytacji życiem? Zawsze można zastanowić się nad nowymi sposobami rozwoju. Wcześniej, podobnie jak commons, również byłem uwięziony w ograniczonych przekonaniach, ale wkrótce doświadczyłem transformującego wydarzenia, które reaktywowało moją świadomość kosmicznej prawdy. Teraz w każdej minucie tworzę nowe i większe marzenia, aby spełnić swój nieskończony potencjał.

  1. Twoja świadomość kształtuje wszechświat dla ciebie.

Od samego początku wierzyłem i manifestowałem moc świadomości. Dla mnie świadomość odgrywa aktywną rolę w personifikowaniu kształtu wszechświata. Wszyscy słyszeliśmy historię Steve’a Jobsa i iPhone’a; to największy przykład uzasadniający potencjał umysłu, wyobraźni i świadomości. Nieskończony umysł wypełniony możliwościami może przekształcić pomysły w rzeczywistość. Możesz przejść przez mój link na YouTube, aby dowiedzieć się, jak wykorzystać swoją świadomość do zmiany układu atomów we wszechświecie w celu uzyskania pożądanych rezultatów.

  1. Wszystko we wszechświecie jest ze sobą połączone.

Ostatnia, ale zdumiewająca prawda, wszystko jest ze sobą połączone. Zrozumienie, że wszechświat nie jest tylko zbiorem oddzielnych obiektów, ale rozległą siecią wzajemnie połączonych procesów energetycznych, głęboko we mnie rezonuje. Bliźniaczy foton eksperyment jest solidnym dowodem potwierdzającym tę wzajemną zależność. Fakt, że sparowane fotony, wysyłane w przeciwnych kierunkach, zawsze dokonują tych samych wyborów, mimo że są fizycznie oddzielone, przeczy klasycznym wyjaśnieniom.

I właśnie w ten sposób łączę i łączę wszystko we wszechświecie z nauką i duchowością. Refleksja nad tymi czterema zmieniającymi życie prawdami upoważnia mnie do dalszego dostrajania się do ich istoty. Przyjmując i ucieleśniając te prawdy, mogę nadal tworzyć życie, którego naprawdę pragnę, czerpiąc z wzajemnych powiązań i uniwersalnej świadomości, która przenika wszystko.

Mike Murphy to człowiek z misją. Poświęcił swoje życie pomaganiu ludziom w osiąganiu ich marzeń i manifestowaniu ich najgłębszych pragnień. Czerpiąc z własnego doświadczenia jako przedsiębiorca, Mike wie, czego potrzeba, aby osiągnąć sukces.

Oprócz napisania bestsellerowych książek, takich jak The Creation Frequency, Love Unfiltered i Living in Color, Mike stworzył dwa kursy – The Creation Frequency i The Power Of An Intention Will Change Your Life. Jest także założycielem Fundacji Love from Margot, którą założył w 2012 roku na cześć swojej zmarłej żony Margot Murphy, która walczyła z rakiem.

Obecnie Mike buduje centrum w Medellin w Kolumbii o nazwie Góry Nadziei. Centrum to będzie poświęcone rekolekcjom, które pomogą ludziom z całego świata uwolnić ich wewnętrzną moc, uzdrowić i stworzyć życie, które kochają.

POBIERZ KSIĄŻKĘ AUTORSTWA
ERIN FALCONER!

Erin pokazuje zapracowanym, przytłoczonym kobietom, jak robić mniej, aby osiągnąć więcej. Tradycyjne książki o produktywności – pisane przez mężczyzn – ledwo dotykają plątaniny kulturowych nacisków, które kobiety odczuwają, stojąc przed listą rzeczy do zrobienia. How to Get Sh*t Done nauczy cię, jak wyzerować trzy obszary swojego życia, w których chcesz się wyróżniać, a następnie pokaże ci, jak odciążyć, zlecić na zewnątrz lub po prostu przestać przejmować się resztą.

(Visited 16 times, 1 visits today)
Close