Artykuł napisany przez 1:07 pm Bieganie, Ćwiczenia

3 konkretne powody, dla których warto kupić Garmin ForeRunner 265

Firma Garmin jest obecna w branży zegarków sportowych od 2003 roku, kiedy to zaprezentowała światu raczej mało efektowny zegarek sportowy Forerunner 201, inauguracyjne urządzenie GPS firmy Garmin. To 20 lat doświadczenia w sferze treningowej dla Garmin i udało im się nawet przetrwać rewolucję smartwatchów od Apple i Samsunga.

Teraz konkurencja jest zacięta, są Coros, Polar, Suunto, Fitbit i Huawei (by wymienić tylko kilka), które rzuciły swój kapelusz na ring zegarków GPS. Większość z nich jest dostosowana do biegaczy lub obsługuje biegaczy wyjątkowo dobrze, a Garmin Forerunner 265 nie jest wyjątkiem na tej liście.

Wydany w marcu 2023 roku, ten zegarek jest pełen stale rozwijających się nowych technologii w coraz mniejszej obudowie, oto trzy powody, dla których powinieneś poważnie rozważyć zakup Garmin Forerunner 265, aby pomóc Ci zmiażdżyć swoje cele fitness.

1. Wszechstronność

Od codziennego noszenia po gotowość do biegania, Garmin Forerunner 265 ma elegancką, lekką konstrukcję, którą można nosić w dzień iw nocy, dyskretnie myląc ją ze smartwatchem. Paski są silikonowe (pasujące do takich smartwatchów Apple lub Samsung) i są wymienne, więc dopasowanie pasków do stroju jest łatwe.

Wszechstronność nie pochodzi tylko z zewnętrznej obudowy zegarka, niezależnie od tego, jaką aktywność wykonujesz, ten zegarek może ją śledzić, a niebo jest granicą (mówimy nawet o triathlonie i profilach multisportowych, które można mierzyć). Co więcej, 265 obsługuje również systemy śledzenia GPS, Galileo i GLONASS – wszechstronność z kosmosu! Więc bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, powinieneś być w stanie dowiedzieć się, gdzie jesteś i dokąd zmierzasz.

Potrzebujesz zegarka, który potrafi to wszystko? Umożliwia płacenie za pośrednictwem zegarka za szczegółowe raporty dotyczące snu, prognozę pogody i powiadomienia tekstowe. Od sterowania muzyką na ekranie po wskaźniki odpoczynku i regeneracji, od alertów o zdarzeniach po adaptacyjne plany treningowe – rozważ Forerunner 265.

Otrzymujesz wiele za swojego dolara, ponieważ 265 jest zasadniczo smartwatchem, zegarkiem treningowym i osobistym trenerem w jednym. Dzięki najnowszej technologii 265 oferuje długowieczność i pomocną dłoń podczas biegania od początkujących 5k do ultramaratonów (z adaptacyjnymi planami treningowymi / doradczymi wskaźnikami treningowymi na dany dzień) i wszystko pomiędzy.

Ma również gotowe treningi, które można uruchomić za naciśnięciem jednego przycisku w aplikacji, zapewniając, że Twoje zdrowie i kondycja są na pierwszym miejscu w konkurencyjnej cenie 449,99 USD.

2. Funkcje

Skupmy się na elemencie biegowym, ten Garmin Forerunner 265 jest pełen funkcji, które niewątpliwie podniosą poziom treningu – nie ma co do tego wątpliwości, oto migawka najlepszych:

Poranny raport jest gotowy do wyświetlenia w momencie przebudzenia – to mnóstwo informacji podsumowanych do przetrawienia we wczesnych godzinach porannych. Informuje o tym, jak spałeś, jaka jest pogoda i sugerowany trening na ten dzień – z małym cytatem „idź po nie”. Co więcej? Poranny raport można dostosować tak, aby wyświetlał wszystko, co chcesz.

Codzienna sugestia treningowa uwzględnia Twój sen, obciążenie treningowe / gotowość treningową oraz zbliżający się dzień wyścigu i tworzy trening tylko dla Ciebie. Czas, dystans, tempo, podziały, wszystko – więc nie musisz tego robić.

Status treningu informuje Cię, czy przesadzasz, nie trenujesz lub jesteś produktywny. Wykorzystuje zmienność tętna, historię ostatnich ćwiczeń i wydajność, aby uzyskać niezawodny status treningu. Pomoże to zapobiec przetrenowaniu – istnieje kilka ostrzeżeń przed naciśnięciem przycisku „Start” podczas następnego biegu. Podobnie, poinformuje Cię, jeśli zbyt dużo odpoczywasz i na przykład tracisz poziom VO2 Max.

Ciągłe monitorowanie baterii i stresu pomogło mi określić, jak bardzo byłem zestresowany (a następnie jak szybko się wyczerpałem) w ciągu dnia. To fantastyczna funkcja Garmina, która robi ogromną różnicę każdego dnia. Telefon od szefa wywołał u Ciebie reakcję stresową? Nie martw się, Garmin to zauważy i na ekranie zegarka pojawi się powiadomienie, które poprowadzi Cię przez aktywność oddechową – to zmienia zasady gry.

3. Garmin to silna marka

Jeśli jest jedna rzecz, która przekonuje kogokolwiek do wydania setek dolarów na kawałek technologii, to byłaby to rozpoznawalność marki na całym świecie.

Garmin macza swoje palce w branży biegowej od ponad 20 lat. Tak więc, mając tyle czasu w grze technologii zegarków GPS na nadgarstku, masz gwarancję, że kupujesz zestaw, który rozwijał się i rósł wraz z wymaganiami biegaczy… ponad dwie dekady?! – To wielu biegaczy!

Według strony internetowej Garmin, tylko w Narodowym Dniu Biegania (7 czerwca) użytkownicy Garmin przebiegli 8 604 934 mil, czyli o 1 057 542 mil więcej niż rok wcześniej – to pokazuje, że ta marka wciąż się rozwija!

Wciąż rośnie po tak długim czasie w grze, to rewelacyjny wysiłek, udowadniający, że Garmin wciąż jest w kontakcie z pragnieniami swoich klientów – i je spełnia. Dowód jest w budyniu, oto kolejna statystyka dla Ciebie: 12,7 miliarda mil przebiegniętych w Garmin Connect pochodzi z urządzeń Forerunner. To 68% wszystkich kilometrów przebiegniętych przez urządzenia Garmin.

Wciąż niezdecydowany? Zapoznaj się z naszą pełną recenzją Garmin Forerunner 265!

(Visited 11 times, 1 visits today)
Close