Artykuł napisany przez 8:48 pm Odżywianie, Witaminy i Suplementy

Thesis Nootropics Review 2023 | Korzyści, skuteczność i OSTRZEŻENIA

Cieszymy się, że możemy zacząć dzielić się nootropami z naszymi czytelnikami. Nootropy, zwane również wzmacniaczami mózgu, tak naprawdę poprawiają nastrój, koncentrację, pamięć i nie tylko. Ulepszając nas od szyi w górę, dobry nootropik, taki jak Feedamind, może pomóc nam poprawić wszystko inne – nasze treningi i miejsca pracy.

Thesis to coś więcej niż tylko jeden nootropik. Ich linia suplementów została zaprojektowana tak, aby stanowić interaktywne doświadczenie. Niezależnie od tego, czy jesteś programistą szukającym jasności, czy potrzebujesz pewności siebie podczas prezentacji, Thesis przygotował mieszanki specjalnie dla Ciebie.

Thesis

  • Koncentruje się na dobrym samopoczuciu bardziej niż na sprzedaży
  • Prezentuje opcje, stawiając użytkownika w fotelu kierowcy
  • 6 indywidualnych, rygorystycznie przetestowanych formuł
  • Możliwość dostosowania schematu – zmień go, kiedy chcesz

Dlaczego Thesis jest inny

Jednym słowem, personalizacja. Doświadczenie z Thesis rozpoczyna się od zindywidualizowanej ankiety, aby dowiedzieć się, dlaczego szukasz nootropów. Proces ten jest świetny dla początkujących użytkowników Nootropics, ponieważ daje poczucie tego, czego można oczekiwać od ich produktu.

Po zakończeniu, Thesis oferuje specjalistyczny pakiet startowy swoich najskuteczniejszych mieszanek, a następnie Ty i Thesis podejmujecie decyzję. Możesz zmieniać, które mieszanki przyjmujesz i jak często, w oparciu o to, co działa najlepiej dla Ciebie. Thesis jest inny, ponieważ ich nootropy ewoluują wraz z tobą.

Zalety Thesis

Oprócz elastycznego harmonogramu przyjmowania suplementów, Thesis jest dumne z naukowego składu swoich nootropów. Każdy składnik w każdej mieszance pełni określoną funkcję, aby pomóc ci osiągnąć twoje cele.

Dopasowane mieszanki

Po wypełnieniu ankiety otrzymasz pakiet startowy składający się z 4 konkretnych mieszanek wzmacniających obszary, w których najbardziej tego potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy jest to Alpha-GPC w mieszance Clarity, która zapewnia optymalne skupienie, czy Dynamine w mieszance Motivation, która dodaje energii przed treningiem, każdy pakiet spełnia indywidualne potrzeby.

Elastyczna suplementacja

Thesis nie tylko wyśle ci butelkę i życzy powodzenia. Po otrzymaniu pakietu startowego możesz określić, które mieszanki najlepiej się u ciebie sprawdziły, a nawet ile każdej z nich chcesz otrzymać w kolejnym pakiecie. Oznacza to, że gdy wiesz, że zbliżają się duże projekty, możesz uzupełnić Logic Blend lub gdy wiesz, że jest sezon randkowy, możesz dodać więcej mieszanki Confidence do swojego zamówienia. Możesz wybierać spośród wszystkich 6 niestandardowych mieszanek, aby zmaksymalizować swoje wyniki

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Elastyczność Thesis rozciąga się na cały okres stosowania suplementu, nawet jeśli okaże się, że Thesis nie jest dla Ciebie. Jako firma zajmująca się wellness, są bardziej zainteresowani znalezieniem produktów, które działają dla Ciebie. Jeśli tak się nie stanie, po prostu odeślij je z powrotem, aby uzyskać pełny zwrot kosztów zakupu.

Składniki i dowody

Thesis ma sześć mieszanek, jak wspomniałem wcześniej. Omówię dwa najbardziej intrygujące składniki każdego z nich, aby podkreślić ich indywidualne dopasowanie.

Klarowność

Lion’s Mane – ten grzyb leczniczy może dosłownie pomóc w rozwoju mózgu na poziomie neuronów. Zwiększając coś, co nazywa się czynnikiem wzrostu nerwów (NGF), Lion’s Mane w mieszance Clarity może pomóc w tworzeniu lepszych połączeń w mózgu, zapewniając lepsze, wyraźniejsze skupienie.

Epikatechina – związek roślinny występujący we wszystkim, od jabłek po czekoladę.Wykazano, że niesamowity flawanol nie tylko poprawia myślenie, ale także wydajność. Zaledwie kilka lat temu wykazano, że epikatechina poprawia funkcje wykonawcze i szybkość obliczeń. W mieszance Clarity, Thesis połączył ją z pięcioma innymi składnikami, aby zmaksymalizować jej skuteczność.

Motywacja

L-teanina – od dawna widziałem ten aminokwas na wszystkich najlepszych etykietach nootropowych i nie jestem zaskoczony, widząc go w Thesis. Zaskoczyło mnie jednak niedawne badanie, w którym wykazano, że L-teanina jest wyjątkowo motywująca. Naukowcy odkryli, że może ona blokować nieprawidłowości neuronalne związane z używaniem narkotyków przez nastolatków, pomagając nawet osobom z chronicznie niską motywacją osiągnąć pełny potencjał dorosłości.

Forskolin – Nic tak nie ciągnie nas w dół w ciągu dnia, jak zmartwienia i żal. Martwienie się o zbliżające się terminy. Żal z powodu różnych rzeczy, od nie wysłania e-maila do przyjaciela w zeszłym tygodniu, po opuszczanie treningów. Thesis odkrył Forskolin, związek z Blue Spur Flower, który może odwrócić naszą depresyjną reakcję na emocjonalne wstrząsy. W mieszance Motivation pomaga utrzymać motywację do dalszego działania, bez względu na to, z czym masz do czynienia.

Pewność siebie

Wyciąg z kory magnolii – Nic tak nie niszczy naszych osiągnięć – zarówno tych powyżej, jak i poniżej – jak brak pewności siebie. Thesis sięgnął po tradycyjny lek ziołowy, korę magnolii, aby pomóc ci utrzymać równowagę. Zalecany przez psychologów w celu złagodzenia epizodów lękowych i zmniejszenia depresji, związki zawarte w tym ekstrakcie roślinnym mogą nawet pomóc ci lepiej spać.

Ekstrakt z szałwii lekarskiej – Wszyscy znamy ludzi, którzy próbują pokazać swoją pewność siebie – głośno mówią, są nachalni na spotkaniach i znają się na rzeczy na siłowni. To nie jest prawdziwa pewność siebie. Prawdziwy szacunek pochodzi z wnętrza i tworzy czysty umysł, a naukowcy wykazali, że ekstrakt z szałwii może wzmocnić nasze wnętrze, pomagając w objawach depresji, otyłości, a nawet demencji.

Energia

Logika

Kreatywność

Panax Ginseng – Od lat piszemy o niezliczonych korzyściach płynących z żeń-szenia koreańskiego, a Thesis trafił na kolejny niesamowity atrybut. Żeń-szeń może pomóc niemal każdej populacji, szczególnie w przypadku długotrwałego stosowania. W mieszance Creativity może zwiększyć koncentrację i jasność umysłu, dzięki czemu możesz myśleć bardziej kreatywnie.

Ashwagandha – od dawna stosowana w celu odprężenia i poprawy nastroju, Thesis wykorzystuje ją tutaj ze względu na udowodnione korzyści dla reakcji na stres, czasu reakcji i funkcji wykonawczych. Wszystko to sprawia, że jesteś gotowy do wielogodzinnej burzy mózgów lub do pracy, gdy pojawi się natchnienie, bez względu na to, co życie rzuca ci pod nogi.

Zwykle unikam ogólnych stwierdzeń, ale Thesis jest stworzony dosłownie dla każdego. Wszystko sprowadza się do ich małych opakowań, zaprojektowanych na 4-6 godzin użytkowania. Możesz zmieniać mieszanki w ciągu danego dnia, aby sprostać wyjątkowym wymaganiom swojego harmonogramu pracy lub planów po godzinach.

Przed treningiem do rekreacji

Wszyscy byliśmy po intensywnym treningu i czuliśmy, że nic nam nie zostało. Przyjmując mieszankę Motivation przed, a Energy po, możesz sprostać wymaganiom sesji na siłowni i spotkania grupowego po niej.

Od pracy do randki

Scena randkowa to pole minowe i nie pomaga fakt, że często jedyny czas na spotkanie towarzyskie pojawia się po długich godzinach spędzonych w biurze. Dzięki mieszance Clarity dla sprThesis zapewnia wsparcie w każdej sytuacji, niezależnie od pory dnia lub nocy.

Jeśli nie jesteś zwolennikiem podejścia „raz, a dobrze”, jeśli podoba ci się pomysł przyjmowania suplementów na zasadzie „per-spec”, naprawdę nie ma nic lepszego niż wyjątkowość Thesis. Możesz mieszać i dopasowywać swoje suplementy co miesiąc, co tydzień, codziennie, a nawet co godzinę.

Polecam Thesis każdemu, kto wymaga takiej samej elastyczności w stosowaniu środków nootropowych, jak w pozostałych aspektach swojego życia. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy również nie zaszkodzi.

Chcesz wypróbować Thesis?

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę wziąć kilka mieszanek?

Nie! W rzeczywistości właściciel i założyciel firmy przyjmuje tylko dwie mieszanki – jedną rano i jedną po południu. Thesis pozwala na przyjmowanie dowolnej liczby mieszanek.

Co zrobić, jeśli na początku pomyliłem Quiz?

Bawiłem się z tym. Wystarczy zamknąć stronę Thesis, wyczyścić pliki cookie i otworzyć ją ponownie. Wszystko zacznie się od nowa.

Dlaczego niektóre składniki występują w wielu mieszankach?

Odpowiedź jest prosta. Firma Thesis przeprowadziła wiele iteracji testów swoich formuł i nie dała się zaślepić uprzedzeniom. Jeśli składniki sprawdzały się w Clarity, pozostawały w formule. Niektóre składniki, takie jak cholina i kofeina, są tak wszechstronne, że pominięcie ich byłoby niedźwiedzią przysługą.

(Visited 8 times, 1 visits today)
Close