Artykuł napisany przez 5:06 pm Bieganie, Ćwiczenia

Recenzja Reebok Nano X3

Reebok Nano X3 Wprowadzenie

Reebok Nano x3 to najnowsza wersja serii Nano z nową konstrukcją pięty i poduszką w pięcie znaną jako lift and run chassis.

Wchodząc z Floatride pianki energii, jak umieścić w ich buty do biegania, dając responsywne, amortyzowane jazdy.

x3 jest znany ze swoich możliwości w świecie CrossFit, ale teraz z poduszką na pięcie i kubkiem na pięty, może być używany do podnoszenia ciężarów i krótkich biegów z łatwością.

Nowa konstrukcja heel cup pozwala na świetne przejścia między zestawami bez spadania butów ze stopy. Strąk pięty pozwala również na mocne stanie podczas podnoszenia, a jednocześnie łatwość lądowania podczas wykonywania skoków do skrzyni lub sprintów.

Podobnie jak popularne Nike Metcon, No Bull i Vans Ultrarange, te buty robią fale w branży fitness. Nano był już hitem wcześniej, ale z nową technologią zaangażowaną, zauważyłem wiele więcej osób używających ich na siłowni!

Wierzę, że mogliby upuścić cenę całkiem sporo, aby dopasować się do swoich konkurentów.

Na wysokim punkcie cenowym 150 dolarów, są to solidne buty, ale więcej ludzi byłoby skłonnych do zakupu ich, jeśli były 20 do 30 dolarów tańsze w mojej opinii.

Reebok Nano X3 Wrażenia

Po rozpakowaniu buta zostałem zaskoczony jego stylistyką. Bardzo estetycznie i jakościowo wyglądająca platforma.

Konstrukcja pięty sprawiła, że miałem ochotę złapać za drążek i podnieść go z ziemi! Jak tylko zasznurowałem buta to poczułem się bardzo komfortowo.

Cholewka Flexweave pozwala na oddychanie, a jednocześnie dobrze trzyma się w toeboxie. Kielich pięty chwyta Achillesa i wiesz, że dobry but jest na Twojej stopie. Pierwszym treningiem był dzień nóg.

Ciężkie przysiady i martwy ciąg były w menu. Płaska podstawa sprawiła, że czułem się uziemiony i pewny na podłodze. Przy każdym ruchu buty pozostawały wierne kształtowi i wygodne przez cały czas.

Zauważyłem jednak, że te buty wymagają okresu wygrzewania. Jestem przyzwyczajony do wygrzewania nowych butów w pracy i te były trochę sztywne jak świeża para butów roboczych.

Po kilku sesjach czułem, że się otwierają! Nie jest to najgorszy problem, jaki można mieć, ale coś, o czym czułem, że trzeba wspomnieć.

Reebok Nano X3 Komfort i dopasowanie

Nano pasują do rozmiaru z wygodnym górnym materiałem, który pozwala stopom oddychać.

Pianka Floatride Energy ma świetną amortyzację i absorbcję wstrząsów przy twardym lądowaniu.

Guma na całej powierzchni daje solidną trakcję i przyczepność nawet z boku przy wspinaczce po linach i przyczepność palców przy handstandach na ścianie.

Czy Reebok Nano X3 jest dobry do biegania?

Teraz do biegania nie sugerowałbym tych butów. W przypadku krótkich sprintów lub skoków do boxa, konstrukcja podwozia jest wygodna i daje amortyzację, ale but jest ogólnie zbyt ciężki i nie jest ukształtowany prawidłowo, aby uruchomić jakikolwiek dystans.

Płaski, szeroki spód niemalże uderza o ziemię podczas biegu. Minimalne bieganie w siłowni działało dobrze, ale przebiegłem w nich 5k, aby uzyskać prawdziwe doświadczenie biegowe i to po prostu nie jest to, do czego są stworzone.

Uchwyt na dole był wielki choć dla trakcji na zewnątrz na ulicach i w żwirze więc muszę dać im to!

Czy Reebok Nano X3 jest dobry do HIIT / Crossfit?

Do Hiit i Crossfitu są świetne. Wszechstronne jak ive wspomniane do krótkich biegów, box jumps, burpees i więcej. Każdy rodzaj szybkiego ruchu trzyma się na stopach.

Miękkie lądowania wychodzące z muscle ups i Zapadka na pięcie naprawdę blokuje stopę podczas przejścia wokół skoków do boxa.

Czy Reebok Nano X3 jest dobry do podnoszenia ciężarów?

Płaska, szeroka podstawa daje świetną platformę do treningu siłowego. Miałem wiele sesji ścisłego treningu siłowego i nigdy nie byłem zawiedziony.

Zawsze czułem się uziemiony i miałem wsparcie potrzebne do wykonania moich podciągnięć. Niezależnie od tego, czy podnosiłem ciężary, przysiadałem, czy nawet robiłem ławkę, byłem gotowy do podjęcia treningu bez obaw.

Czy Reebok Nano X3 są dobre na zajęcia taneczne?

Nie polecałbym ich na zajęcia taneczne takie jak balet, ale prawdopodobnie mogłyby się sprawdzić w zwykłej zumbie. Zginają się z twoją stopą, ale nie do tego stopnia, żeby stanąć na palcach i są trochę ciężkie, żeby naprawdę się w nich obracać.

Dla twojej typowej klasy zumby lub jogi są one wystarczająco oddychające, aby nie pocić się jak szalony i są wystarczająco wygodne, aby wytrzymać sesję z przyjemnością.

Czy Reebok Nano X3 jest dobry do ogólnego użytku na siłowni?

Dla przeciętnego bywalca siłowni do powerliftera, wierzę, że te buty będą działać dla każdego z nich.

Są one amortyzowane, ale twarde, mają świetną przyczepność do podłoża i dadzą Ci solidną platformę do każdego treningu.

Czy Reebok Nano X3 są dobre do innych rodzajów treningu?

Uwielbiam te buty na wyjścia z rodziną.

Są bardzo stylowe i modne, jak większość butów w tych dniach, ale wystarczająco wygodne, aby nosić je przez cały dzień w zoo bez chęci ich zerwania.

Wieczorne spacery z moimi psami są również świetne.

Reebok Nano X3 Wnioski

Naprawdę lubię te buty do całodziennego noszenia i używania na siłowni. Uwielbiam jak trzymają moją stopę w miejscu i pozwalają moim palcom oddychać.

Nie ma co ukrywać, że są to buty stabilne, ale mają solidny system amortyzacji, dzięki któremu można wytrzymać bez bólu stóp. Naprawdę chciałbym, żeby obniżyli cenę trochę, żeby więcej osób mogło się nimi cieszyć, ale ogólnie moje doświadczenia z nimi były świetne.

Jak wspomniano, nie próbowałbym w nich przebiec maratonu, ale mógłbym zrobić kilka sprintów na siłowni i nie narzekać! Moja ulubiona część o nich jest po prostu jak wielki wygląd buta są.

(Visited 12 times, 1 visits today)
Close