Artykuł napisany przez 1:19 pm Bieganie, Ćwiczenia

Recenzja On Cloud X 3

ON Cloud X 3 Wprowadzenie

On Cloud X3 to lekki i niezwykle wszechstronny but. On wykonał świetną robotę z tym butem.

Obecnie jest to mój najlepszy wybór butów do treningu crossowego. Możesz kupić parę za 150,00 dolarów.

Jest trochę droższy, ale wszystkie buty On należą do tej kategorii. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do marki On, ale ich jakość i trwałość są warte wydania nieco więcej. Ponadto za tę cenę otrzymujesz buty, które można nosić prawie do wszystkiego!

Niektóre inne buty On w przeszłości były dla mnie dość wąskie, ale Cloud X3 pasują do rozmiaru. Ważą 7 uncji (W)/8,5 uncji (M) i mają 8 mm spadek od pięty do palców.

On wykorzystuje w swoich butach bardzo innowacyjną technologię. Zauważysz amortyzację CloudTec, która biegnie na całej długości podeszwy środkowej, ale nie jest tak amortyzowana, jak można się spodziewać. Jeśli szukasz miękkiej amortyzacji, może to nie być but dla Ciebie.

Jest to but w minimalistycznym stylu, który oferuje pewną amortyzację, ale jest dość twardy. To sprawia, że jest to solidny wybór butów na siłownię.

ON Cloud X 3 Wrażenia

Moje pierwsze wrażenia są takie, że myślałem, że będą wąskie i dużo twardsze niż są. Wiele butów ON ma taką reputację, ale w tym przypadku tak nie było. Mają dużo miejsca w obszarze palców i są bardzo miękkie, nie tylko w podeszwie środkowej. Wyglądają też fantastycznie. Kolorystyka, którą kupiłem była czarno-biała. Otrzymałem wiele komplementów na ich temat.

Zakładając je po raz pierwszy, od razu poczułem się połączony z ziemią. Lubię podnosić i wykonywać treningi HIIT na boso ze względu na stabilność, a te buty dają mi to uczucie. Sprawiają, że moje stopy czują się bardziej podparte.

Przebiegłem w tych butach różne dystanse, z czego najdłuższy to 8 mil. Sugerowałbym używanie ich tylko na dystansie około 5 km lub krótkich biegach. Kiedy przekroczysz ich zamierzony próg, zauważysz brak responsywności w podeszwie środkowej.

Jednym z głównych obszarów buta, który mnie przyciągnął, była szersza platforma. Podeszwa środkowa wygina się w pobliżu pięty i palców. Zapewnia to, że stopy pozostają uziemione i nie ma szans na wytrącenie z równowagi.

Zakładając je po raz pierwszy poczułem się świetnie. Na początku przypominały mi trochę niedrogie Under Armour Charged Assert 10s, ale są lepiej wykonane.

On sprzedał Cloud X3 jako buty do chodzenia na siłownię, do noszenia na co dzień. Kiedy je testowałem, miałem to na uwadze i dostosowałem moje codzienne biegi do treningów przekrojowych. Błyszczą we wszystkich aspektach.

ON Cloud X 3 Komfort i dopasowanie

X3 to bardzo wygodne buty. Spędziłem w nich całe dnie, nie doświadczając absolutnie żadnych podrażnień.

Patrząc na podeszwę środkową, widać, że Cloudx3 jest zbudowany na charakterystycznej amortyzacji CloudTec.

Mówi się, że reaguje ona zgodnie z Twoimi unikalnymi ruchami, kompresując się poziomo i pionowo, aby amortyzować dokładnie tam, gdzie powinna. Jest to seria strąków, które biegną wzdłuż buta. Chmury te kompresują się podczas lądowania i wyskakują podczas startu. Chmury znajdują się na charakterystycznej piance Helion, która jest własnym, wyspecjalizowanym pomysłem On. Znaleźli sposób na połączenie dwóch różnych elementów, aby stworzyć bardzo wyjątkową wydajność. Zapewnia to miękkie lądowania i potężne starty.

Wszystko to w połączeniu ze Speedboard pozwala zaangażować wytworzoną energię, a także pomaga przekształcić ją w pęd. Podeszwa zgina się podczas biegu lub poruszania się, aby pomóc Ci poruszać się do przodu przy mniejszym wysiłku.

Podeszwa zewnętrzna świetnie radzi sobie z przyczepnością na różnych nawierzchniach. Jak zwykle, jeśli wybierzesz się na żwirową ścieżkę, będziesz zbierać kamyki z buta ze względu na strąki.

Cholewka jest wykonana z przeprojektowanej, 3-warstwowej siateczki. Jej oddychalność jest znakomita. Uwielbiałem je nosić w miesiącach letnich. Można je nosić bez skarpet i czuć się komfortowo dla tych, którzy to lubią.

Mają nakładkę, która rozciąga się od pięty buta do śródstopia. Jest ona dodatkowo wyściełana i grubsza niż reszta cholewki. Ta dodatkowa warstwa ładnie owija się wokół śródstopia, więc po ściągnięciu sznurówek zauważysz, że Twoja stopa jest przytulona we wszystkich właściwych miejscach. Posiadają 5-gwiazdkowy system sznurowania, który pomaga utrzymać stopę w odpowiedniej pozycji i nigdy nie będzie problemu z ich rozwiązaniem. W okolicy palców cholewka jest cieńsza, co zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza.

Jednym z moich jedynych zastrzeżeń do X3 jest to, że podczas zaciskania sznurowadeł cholewka trochę się gniecie. Nie jestem tego wielkim fanem, ale nie robi to różnicy w wydajności.

Patrząc na zapiętek zauważysz, jak bardzo jest on zabudowany i ma świetne wyczucie blokady. Wokół kostki jest również odpowiednia ilość wyściółki.

Czy ON Cloud X 3 są dobre do biegania?

Biegałem w nich na dłuższych dystansach i nie zauważyłem większych problemów, ale nie są to moje ulubione buty. Spełniają swoje zadanie, ale jest dla nich wiele lepszych zastosowań.

Jeśli chcesz używać ich na bieżni na krótszych dystansach, to spełnią twoje oczekiwania. Mam bieżnię i niektóre buty po prostu wbijają się w pas i nie czują się tak dobrze. X3 dobrze sprawdzają się na bieżni i są świetnym wyborem do użytku w pomieszczeniach.

Czy ON Cloud X 3 są dobre do HIIT / Crossfit?

To jest miejsce, w którym uważam, że buty błyszczą. Są to moje ulubione treningi HIIT. Przechodząc od ćwiczeń z hantlami, przez plyo, po ćwiczenia z drabinkami, doświadczysz wszystkiego, co ten but ma do zaoferowania.

Komfort i stabilność są odczuwalne podczas każdego treningu. Uwielbiam czuć się połączony z podłożem podczas wykonywania treningów HIIT, a X3 zapewniają takie połączenie. Mając problemy z kostką przez lata gry w piłkę nożną, mam tendencję do wahania się przy mocnym sadzeniu z boku na bok.

W tych butach czuję się w pełni stabilnie i bezpiecznie wykonując różnego rodzaju ćwiczenia.

Czy ON Cloud X 3 nadają się do podnoszenia ciężarów?

Nie sugerowałbym ich, jeśli chodzi wyłącznie o podnoszenie ciężarów. Ze względu na strąki na spodzie przy dużych obciążeniach treningowych zaczniesz zauważać, że stabilność staje się nieco niestabilna.

Czy ON Cloud X 3 jest dobry na zajęcia taneczne?

Nie mogę powiedzieć z doświadczenia, ale wyobrażam sobie, że dobrze sprawdzą się na zajęciach tanecznych. Są to buty, które najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach.

Czy ON Cloud X 3 są dobre do ogólnego użytku na siłowni?

Jak wspomniałem wcześniej, X3 świecą najlepiej, gdy są trzymane w pomieszczeniach. Nie oznacza to, że są złe, gdy są używane na zewnątrz, ale będziesz w stanie w pełni docenić wszystko, co mają do zaoferowania, gdy będą używane podczas treningów w pomieszczeniach. Są to świetne buty wielofunkcyjne.

Czy ON Cloud X 3 nadają się do innych rodzajów treningu?

Inne aktywności, do których lubię je nosić, to całodniowe wyprawy do parków rozrywki. Mieszkamy bardzo blisko blisko Hershey Park i są one moim ulubionym wyborem. Wyglądają świetnie i zapewniają mi komfort przez cały dzień.

ON Cloud X 3 Wnioski

Mój wniosek dotyczący On CloudX3 jest taki, że to moje nowe ulubione buty treningowe. Z estetycznego punktu widzenia jest to świetnie wyglądający but.

Ale to nawet nie ma znaczenia w porównaniu z tym, jak dobrze sprawdził się dla mnie na siłowni. Jest to ogólnie minimalistyczny but do codziennego treningu, który jest przeznaczony do krótszych dystansów, ale dobrze sobie radzi, jeśli zostanie przepchnięty.

Ma twardszą jazdę, więc jeśli szukasz bardzo amortyzowanego buta, może to nie być wybór dla Ciebie. Jeśli szukasz buta, który zrobi wszystko, nie szukaj dalej, sprawdź X3! On stopniowo zyskuje nowych fanów.

(Visited 16 times, 1 visits today)
Close