Artykuł napisany przez 2:31 pm Odżywianie, Witaminy i Suplementy

Boostery testosteronu: Skutki uboczne

Ważne jest, aby wiedzieć, jak dany suplement może, ale nie musi wpływać na nasz organizm. Nawet jeśli coś robi to, co powinno, to czy robi też coś innego? Na przykład, był szał pigułki diety, powszechnie określane jako Fen-Phen. Szał był zasłużony: te tabletki dietetyczne naprawdę działały! Niestety, spowodowało to również wiele innych niebezpiecznych skutków ubocznych.

W tym artykule będę rozbić wszelkie skutki uboczne z popularnych T-Boosters

.

Ponieważ istnieje tak wiele produktów na rynku, wezmę to jeden składnik na raz, obejmujące najbardziej popularne i wspólne rzeczy znalezione w T-Boosters.

How Do T-Boosters Work?

Zanim dostaniemy się do tego, co skutki uboczne mogą być, niech pokryć trochę o tym, jak T-Boosters faktycznie zrobić to, co mówią, że robią. Mamy pokryte niektóre z bardzo najlepszych T-Boosters na rynku, a tutaj będę po prostu podsumować kilka kluczowych punktów.

D-Aspartic Acid uważa się stworzyć „pętlę ujemnego sprzężenia zwrotnego” w osi HGP, gdzie podwzgórze, gonady i przysadki.

Żeń-szeń jest uważany za pomoc w zwiększeniu tlenku azotu (NO) we krwi, który stymuluje zachowanie włókien mięśniowych, w tym wyzwalanie więcej testosteronu.

Magnez i cynk są ważne dla produkcji testosteronu. Choć mechanizmy nie są w pełni poznane, korelacje są jednymi z najsilniejszych w całej nauce.

L-Arginina i L-Theanine to naturalne aminokwasy, które odgrywają kluczową rolę w rzeczywistej produkcji testosteronu w jądrach.

Ashwagandha Root jest potężnym suplementem poprawiającym nastrój. Co to ma wspólnego z T-Boosters? Hormon stresu kortyzol i hormon wzrostu testosteron mają odwrotny związek – kiedy jeden idzie w górę, drugi idzie w dół.

Być może zauważyłeś kilka składników brakujących z listy. To nie jest dyskryminacja. Tylko, że są to składniki z najsilniejszych znanych korelacji do rzeczywistych wzrostów testosteronu.

Inne FactorsMany

z badań, że spojrzałem na przestrzeni lat podkreślić, że podczas gdy krótkoterminowe wzrosty testosteronu są dość jasne, mogą one być zmniejszone przez niektórych czynników, lub utrzymywane przez innych. To ważne, jeśli chcemy, aby nasze T-Boosters być skuteczne, że robimy nasze części, as well.

What Can Help a T-BoosterDiet

: Jeśli weźmiemy T-Booster, ale nadal jeść wysokiej zawartości tłuszczu, wysokiej żywności cukru, to może wywołać naszą odpowiedź kortyzolu. To będzie absolutnie zabić naszą produkcję testosteronu. Tymczasem, gdy utrzymujemy naszą dietę chude i stosunkowo bez cukru, utrzymujemy nasze mięśnie fueled.

Keeping Sedentary

:

Wszyscy chcielibyśmy magicznej pigułki, ale fakty są faktami. Kiedy pobyt siedzący-długie godziny na kanapie, dni na koniec w naszych biurkach-jesteśmy rzeczywiście programowanie nasze ciała do ratchet dół produkcji testosteronu. Tymczasem, im więcej ćwiczeń dostajemy tym lepiej. Prawie każdy raport naukowy kiedykolwiek czytałem wskazuje, że grupy z większą ilością ćwiczeń podczas suplementacji, tym lepsze wyniki.

Postawa: Zaraz, czy my to dobrze przeczytaliśmy? Tak, czytaliśmy. Jak wspomniałem w punkcie Ashwagandha Root, powyżej, kiedy zmniejszamy nasz poziom stresu, oczyszczamy nasze ścieżki hormonalne dla większej i lepszej produkcji testosteronu. Medytacja, joga, a nawet proste ćwiczenia oddechowe mogą znacznie poprawić nasze zdrowie fizyczne.

Ogólnie nie lubię mówić w absolutach. Ale naprawdę, bardzo dobra wiadomość ze wszystkich składników, które wymieniłem powyżej, therW żadnym z licznych badań naukowych nie odnotowano skutków ubocznych.

Należy jednak pamiętać, że istnieje różnica między „klinicznymi efektami ubocznymi” a zapisami szpitalnymi. Na przykład, Mayo Clinic zgłosiło, że żeń-szeń może powodować bóle głowy i bezsenność; lub że L-Arginina może powodować nudności. Co wyjaśnia tę różnicę?

Kliniczne skutki ubocznePodczas

badań nad lekiem lub suplementem liczba uczestników biorących w nich udział jest zwykle mniejsza niż sto osób. Naukowcy będą testować produkt przez okres do kilku miesięcy i stale monitorować wszelkie skutki uboczne – zgłaszane przez siebie, takie jak nastrój lub bezsenność, oraz biometryczne, takie jak zwiększone tętno.

Strony internetowe szpitaliW przeciwieństwie do

ściśle kontrolowanego badania klinicznego, szpital z obecnością w kraju i dostępem do dosłownie milionów rekordów medycznych, może dokonać korelacji, że małe badanie kliniczne po prostu nie może.

Co to wszystko znaczy?

Prawdę mówiąc, jeśli spojrzeć wystarczająco mocno, można znaleźć efekty uboczne dla wszystkiego, od zbyt dużo wody do zbyt mało czekolady. Faktem jest, że na dziesiątki milionów ludzi przyjmujących suplementy, ktoś jest zobowiązany do posiadania bólu głowy tutaj lub utraty apetytu tam. Te nie wynoszą do skutków ubocznych, że większość ludzi musi się martwić.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie najbardziej powszechne i skuteczne składniki znalezione w T-Boosters są bezpieczne

.

Jest to dobra wiadomość dla każdego, kto chce znaleźć przewagę w swoim zdrowiu, wydajności, lub do walki z efektami starzenia się.

Podczas gdy te składniki są bezpieczne, nadal ważne jest, aby monitorować swoje własne ciało. Jeśli zaczniesz brać suplement i zauważysz, że coś jest nie tak, przestań brać suplement i porozmawiaj z lekarzem od razu. I oczywiście, mówiąc z lekarzem przed rozpoczęciem nowej diety, ćwiczeń lub rutyny suplementów jest zawsze dobry pomysł.

FAQs

Czy T-Boosters naprawdę działa?

Dla wielu osób tak, działają. Ale ważne jest, aby znaleźć produkt wysokiej jakości, który działa specjalnie dla Ciebie. Sprawdź naszą zakładkę suplementy, aby zapoznać się z dogłębnymi porównaniami najlepszych suplementów na rynku.

Czy kobiety mogą brać T-Boostery?

Mogą, ale kobiety powinny najpierw skonsultować się ze swoim lekarzem. Niektóre kobiety w okresie okołomenopauzalnym mogą korzystać z podwyżek testosteronu, ale dla innych może zakłócić miesiączkę, poczęcie i inne funkcje ciała związane z hormonami.

Jak długo T-Boosters wziąć do pracy?

Wyniki mogą się różnić… i wiem, jak frustrująca może być ta odpowiedź. Niektórzy ludzie reagują na składniki takie jak kwas D-asparaginowy w ciągu kilku tygodni; inni ludzie biorą do dwóch miesięcy, aby zobaczyć wyniki z ich T-Booster. Na szczęście, wiele z najlepszych producentów suplementów są pewni swoich produktów, i oferują różne gwarancje zwrotu pieniędzy.

(Visited 23 times, 1 visits today)
Close