Witam Cię na moim blogu, gdzie poznasz pyszne, łatwe i dietetycznie przepisy :) Najnowsze i poparte dowodami naukowymi nowinki dietetyczne

Ze mną dieta jest łatwa, zdrowa, a przede wszystkim smaczna i skuteczna!

 Nie czekaj! Zapisz się i zacznij swoją drogę po lepszą wersje Ciebie!

 

 

 

 

 

 

 

Opracowuję indywidualnie przygotowane jadłospisy, dostosowane do Twoich potrzeb, preferencji smakowych i czasowych, aktywności fizycznej.

Bardzo często dieta  jest kojarzona z ciężką głodówką, a wcale nie musi tak być! 

Zbyt drastyczna dieta powoduje spadek energii, a także prowadzi do znacznego spowolnienia metabolizmu co pociąga za sobą przykre konsekwencje w postaci nieuniknionego zatrzymania utraty tkanki tłuszczowej oraz efektu jojo.

A co za tym idzie obniżenie motywacji do stosowania uciążliwej diety i powrót do starych nawyków żywieniowych.

Wszystko to, co zrzuciliśmy organizm z powrotem magazynuje na wypadek kolejnej drastycznej głodówki…

Dieta opracowana przeze mnie nauczy Cię zdrowych nawyków żywieniowych, którym efektem ubocznym będą stracone kilogramy!

Zdrowy styl życia zapewni Ci nie tylko wymarzoną sylwetkę, ale lepsze samopoczucie, lepsze zdrowie, odporność, pewność siebie.

Dzięki mojemu indywidualnemu podejściu podczas odchudzania nawet nie pomyślisz o głodzie, a waga pomimo minimalnego wysiłku ograniczającego się do pilnowania zaleceń poszybuje na dół.

Kilogramy znikną raz na zawsze, a z moją pomocą zapomnisz o efekcie jojo, dietach głodowych, monotonnych i niesmacznych…

Gwarantuję smaczną, skuteczną i dostosowaną do Twoich potrzeb dietę!

 

 

 

 

Napisz do mnie maila na adres dietetyczniezakrecona@gmail.com, a odeślę Ci wywiad żywieniowy

 

Dokładnie uzupełnij wszystkie pytania, im więcej napiszesz o sobie, o tym co lubisz, o Twoim samopoczuciu, stylu życia i problemach w poprzednich dietach, tym jadłospis będzie idealnie dopasowany dla Ciebie i Twoich potrzeb

Wywiad odeślij do mnie, a ja po przeanalizowaniu Twojego przypadku zaproponuje ewentualne potrzebne badania i przeanalizujemy wspólnie wszystkie problemy

 

Dokonaj płatności i wyślij mi potwierdzenie wykonania przelewu

Potrzebuję około 7 do 10 dni na przygotowanie indywidualnego jadłospisu dla Ciebie, otrzymasz jadłospis wraz z zaleceniami oraz wskazówkami.

 

I zmień swoje życie ! :))) Teraz wszystko w Twoich rękach! Bez wymówek! 🙂

Oczywiście cały czas jesteśmy w kontakcie, jak tylko masz pytania pisz! 🙂

Jadłospis zawiera zalecenia, wskazówki, przepisy oraz listę zakupów.

PORADNIA DIETETYCZNA STACJONARNA

Jeśli jesteś z okolic Śląska zapraszam Cię do mojego stacjonarnego gabinetu Dietetyczna Pasja, zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Szpaków 21 (Bykowina) w okolicach autostrady A4. Gdzie na wizycie dokonamy nie tylko wywiadu żywienio-lekarskiego, porozmawiamy o Twoich smakach, chorobach, stylu życia, ale dokonamy też analizy składu ciała, gdzie dowiemy się jaką masz zawartość wody, mięśni, tkanki tłuszczowej, tłuszczu wisceralnego, kości, świetne badanie! :)))

I  oczywiście zawsze lepiej porozmawiać na żywo ! :)))  Nie gryzę! :)))

 

Copyrights © 2015-2016 SUZETTE. All Rights Reserved.

Facebook