Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, dlatego czy konsultacja online czy stacjonarna  jest bardzo rzetelnie i dokładnie przeprowadzona.

 

Podstawą współpracy online jest dokładnie uzupełniony wywiad motywacyjny, lekarski oraz żywieniowy, przygotowanie dzienniczka żywieniowego, dzięki któremu poznam preferencje smakowe, czasowe oraz możliwości kulinarne danej osoby oraz aktualne badania krwi.

Zawsze proszę o przesłanie takich wyników jak morfologia pełna, TSH, glukoza, lipidogram, kreatynina, kwas moczowy oraz badanie ogólne moczu.

  Na podstawie uzupełnionych materiałów przeprowadzamy konsultacje, o wszystko się dopytuję i wspólnie tworzymy szkic jadłospisu, następnie biorę się za tworzenie indywidualnego menu 🙂

Dzięki starannemu odpowiedzeniu na materiały, mogępoznać styl życia, stan zdrowia, smaki oraz możliwości ekonomiczne, a to podstawa naszej współpracy i odpowiednio opracowanej dietoterapii! 

Dieta nie tylko jest stworzona pod Twoje smaki, ale jest oparta na naszych polskich, sezonowych i tanich produktach, bo odchudzamy ciało, a nie portfel! 🙂

Materiały do uzupełnienia wysyłam na maila! 

-> napisz na dietetyczniezakrecona@gmail.com a podeślę materiały ! 🙂

 

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą piszcie śmiało! 🙂

W razie pytań zawsze jestem dostępna pod mailem bądź za pośrednictwem fb 🙂

O moich metodach pracy szerzej dowiecie się tutaj  🙂

A na moje metamorfozy zapraszam Was tutaj ! 🙂

 

 

podpis

Copyrights © 2015-2016 SUZETTE. All Rights Reserved.

Facebook